banneer
Kodu > Meie kohta


330701206778938148.jpg

Valgustus, väljas kerge juhtiv Hiinas, sõidavad eesmärk olema uuenduslikud brändi sõltuvalt meie tugeva tehnoloogilise eelise.

Teadus loob tulevikus. 2015 sõidavad valgustus seadistada strateegilise koostöö seose Hiina Academy Sciences (CAS), mis tähistab kõrgeimat teaduse ja tehnoloogia kohta Hiinas. 2016. aasta alguses avaldas sõidavad valgustus LED kõrge lahe valgus koos AC otse sõidu uus toode. Uus eksklusiivne tehnoloogia LED AC otsese juhtimise pärit CAS ja avatud trend LED valgustus tööstusele. Põhineb aastane kogemus tänava valguse tootmine ja arendamine, 2016 valgustus all avaldatud oma intelligentne tänava valguse ja revalent süsteemi. Laagerdunud tehnoloogia ja rikkalik kogemus meelitada palju fucos: kogu maailmas.


Omame üle 3000 M2 ja kahe Guzhen linn, linna tuled jaekette taim. Täiesti 200-300 töötajate, 15-20 RandD staabid ja rohkem kui 20 turundus staabid. On ISO9001 ja ISO 14001 ettevõte, sõidavad valgustus pakub kõrge kvaliteediga, usaldusväärne ja roheline LED väljas tulede kodumaiste ja välismaiste klientide.

Sõidab valgustus käepidemed on terviklik valikut LED tuled sealhulgas LED kõrge lahe valgustus, solar tänavavalgustus, LED tänava tuled, Hiina stiilis lambid, Magnolia lambid, LED maastiku tuled, LED aias tuled, taimede kasvu lambid ja LED maastiku valgustus lahendusi.

Omame väga head kodumaiste ja välismaiste klientide üha laieneva nimekiri. Tegelikult me minna kaugemale, kui OEM ja ODM jätta suured projektid, kus vajatakse unikaalne SPETSIFIKATSIOONID.