Banner
Kodu > Meist > Ettevõtte profiil

IMG_0769IMG_0769

Flying Lighting on kogenud tootja päikese- ja LED-valgustuse turul, mis hõlmab teede valgustust, hoone valgustust, maastiku valgustust ja aiavalgustuse projekte jne. Flying Lighting pühendab teenuste osutamiseks välivalgustuse projektidele.


Järgides kvaliteedile orienteerituse põhimõtet tootmises ja kliendis, alustas Flying Lighting edukalt sadu tehnilise välivalgustuse projekte ja saavutas müügimahu 800 miljonit. Kiireks arenguks võitis Flying valgustus mitte ainult suurt reputiooni klientide ja kolmandate isikute seas, vaid ka järgijaid, kes sellest õppivad.


Sadade kvalifitseeritud töötajate, võimsa teadus-ja arendustegevuse meeskonna ning kaasaegse juhtimisega ettevõttes lõpetas Flying Lighting edukalt oma traditsioonilise tehase ümberkujundamise kõrgtehnoloogiliseks tootjaks. Flying Lighting on CASi (Hiina Teaduste Akadeemia) stratigiline partner ja 2016. aastal avaldasime oma küpset intelligentset valgustussüsteemi ja asjakohaseid tooteid. Nõuame, et kvaliteetsed tooted ja kõrgtehnoloogiline arendusstrateegia on meie järgmise kümnendi suunised.


Me usume, et teadused loovad tuleviku. Algusest peale lõputu tulevikku nõuame pidevalt kvaliteetsete toodete tootmist. Pole kahtlust, et hea hind ja superioditeenus annavad meie kliendile ka oma äri lihtsaks!