banneer
Kodu > Tooted

LED High Bay soojussalvesti

Toote üksikasjad

KKK:

Q: Kuidas on LED-tüüpi kõrgsurvevalgusti eluiga otsese sõidusignaalseadmega?

A: Tänu vahelduvvoolu vahetu juhtimistehnoloogiale, kõrvaldab see LED-valgusti eluiga mõjutav ülemineku toide. See säästab ka energiasalvesti (nt elektrolüütilised kondensaatorid, trafod jne) ja suure voolutugevusega seadmeid (nt võimsustransistorid, MOS-transistorid jne). Järelikult vähendab see sõidukikaotust ja suurendab energiatõhusust. Sõiduki eluea pikkus võib tõeliselt vastendada LED helmestega. Hea kuumakastuse juhtimissüsteemi korral võib LED-i kõrgsurvevalgusti eluiga täielikult saavutada 50 000 tundi ja üle selle.

Q: LED-i kõrge valgusti koos vahelduvvoolu otsejuhtimise tehnoloogiaga pole isoleeritud, kas see on ohutu?

V: Enamik turul olevatest väikese võimsusega LED-idest kõrge turvavalgustusega tuled, millel on vahelduvvooluallika, kasutavad isoleerimata topoloogiat. Lõppude lõpuks on isoleeritud toitelüliti energiatõhusus suhteliselt madalam, suuremate mõõtmetega ja kulukamad.

Lisaks sellele vastavad 100% meie vahelduvvoolu kõrgetele laevatuledele ohutusstandardid ja tugevdavad isolatsioonitesti.

K: Kas turg võib kiire turbulentse valgustuse korral otseselt juhitavat kõrgsurve valgustit aktsepteerida?

V: Praeguseks ei ole tõendeid selle kohta, et 100 Hz vilkuva virvendus on inimkehale kahjulik. Meie tooted on kõik läbinud Jaapani ja USA LED standard. Pealegi on meil ka ne-peegelduv lahendus, mis lisab elektrolüüsi kondensaate ja on läbinud CCC, CE-sertifikaadi.

================================================== ================================

Meie põhipädevus

1. Tehniline platvorm

USTC (Hiina Teaduse ja Tehnoloogia Ülikool) ja USTC Advanced Technology Institute toetasid CASi (Hiina Teaduste Akadeemia), meie täieliku integreeritud G13 tehniline lahendus meie EPC kõrge energiatõhususe moodulitesse (Energy Performance Contracting.

2.Product Core Technology

A. Lihtne, tõesti energiatõhus ja töökindel:

Lihtne ja madalam hind:

Lülitage toide välja, hoidke draiveri ja toiteploki paigaldamist.

Tõeliselt energiatõhus ja töökindel:

Võrreldes regulaarse LED-valgustiga, on meie vahelduvvoolu otseväljundi LED-kõrge lahe kõrgem valgustugevus, suurem võimsustegur, suurem optiline konversioonimahutus, madalam valgusvoo amortisatsioon (LD), väiksem töövool ja pikem eluiga.

See on valgusküllastuse aastamäärast väiksem kui 3% ja valgusjõu amortisatsioonist vähem kui 20% 8 aasta jooksul. Oleme tõeliselt rohelised ja energiatõhusad!

B. Ohutu, usaldusväärne ja garantii

Kõik kõrged lahe tuled on kavandatud nii laia pingeallikana kui OPC (ülepingekaitselülitus), et kohandada pinge kõikumist ja erinevaid piirkondi.

Meie LED-i kõrgsurve valgustil on varistorid, et vältida ärevust ja pinget, on kaitse, et kaitsta ülepinge ja ülekuumenemise eest. Isolatsiooni termiline kile lekete vältimiseks. Ja kõik nad läbisid CE, CCC, RoHS, UL, FCC sertifikaadi!

Temperatuuri tõusu kontroll: 40 ° C, MOS transistor ja IC on paigaldatud eraldi

Tagada IC stabiilne toimimine.

Garantii: kuni viis aastat

C. Ülemaailmne otsese juhtimistehnoloogia ülemaailmne ainuesindaja CASi poolt

D. Tööstuse suundumus: vahelduvvoolu vahetu LED-i kõrget laht on pöördumatu suundumus, muutub kindlasti lähitulevikus turule peamine toode!


Kas soovite hulgimüügi juhtiva kõrgetasemeline valgustite tootjate ja tarnijate poolt Hiinas valmistatud kõrge laine soojuse valamu madala hinnaga? Varustatud sellise produktiivse tehasega, FLYING LIGHTING on alati teie teenistuses.

Küsitlus