Banner
Kodu > Uudised > Sisu

Valgusdioodide päikeseenergia valgustuse tootja jaoks oluline tähtsus

Aug 03, 2018

     

Flying Lighting , mis keskendub tehnoloogiale ja kvaliteedile, pöörake tähelepanu iga detaili valguse jaotusvõime, võimsuse, ärrituse ja heleduse aja jms kohta. Ainult valgustus disainer võib muuta parameetri tegeliku valgustuse efektiks, mis aitab parameetri kohandamisel tehnikult et rahuldada klientide nõudmisi. Seepärast omistavad deisgneri tähelepanu päikesevalgustuse päikesevalgustite tootjatele ja klientidele.


Valgustus disain mõjutab otseselt kliendi tehnilise kirjelduse ja ostukava. Seepärast on välise valgustuse tootja ja kasutaja jaoks oluline deisgneri valgustus. Lighting designer alates Flying Lighting, major in ehitus deisgning, valduses tarkvara DIALUX, CAD ja nii edasi. Deisgner sobib ka sobiva konstruktsioonilise stiili ja valgusjaotusega.


Tegelikult ignoreerivad paljud tehased valguse deisgneri olulisust ja nad leiavad, et ainult lamp on piisavalt särav, Flying Lighting, pöörake tähelepanu kõikidele üksikasjadele spetsifikatsioonides ja valguse levitamises, varustades turuletooteid ja head teenindust oma klientidele, eeldades, et see ei saa olla seeni otseselt klientide poolt.

 

e206d4b405981650c4be7ac6fac785e5_20170904092538_9218.jpg


Solar Street Light Project Vietnamis - Lendav valgustus


KASUTAGE OMA BUSINESS EASY on meie väärtus sõnum. Tere tulemast, et nautida meie professionaalset teenindust 7 * 24hours - Flying Lighting


Back