Kodu > Uudised > Sisu

Päikese tänavavalguse eelis

Aug 03, 2018

Arvestades teaduse ja tehnoloogia kiiret arengut, muutuvad keskkonnakaitse üha olulisemaks. Päikeseenergiaga töötavad päikese tuledelambid on välisvalgustuse tähttooted, mis vastavad sellele vastavalt energiasäästule. Flying Lighting kirjeldab päikese tänava valguse eeliseid, mis aitab klientidel hästi teada toote omadusi.


1.Solar tänavavalgustid on rohelist valgustustooted, mis aitavad kaasa uue energiapoliitika kasutamise soodustamisele. Nad on avanud uusi "energiasäästmise, tarbimise vähendamise ja heitkoguste vähendamise" horisonte ning valitsus on toetanud "rohelist energiat, rohelist valgustust.


2.Toode vastab linnaarengu poliitikale. Selleks, et ehitada nn "sinise taeva, puhta veega, roheline ja puhas" keskkonnakaitse infrastruktuurid, võib see vähendada ka SKP energiatarbimist ühe inimese kohta ning luua ökoloogiline tsivilisatsioon ja ringkütus. Mudel linn suurendab oma esile ja suurendab roheliste ja keskkonnasõbralike uute linnade kuvandit ja maitset.


3. Soojad tänavavalgustus võib suurendada üldsuse teadlikkust kõrgtehnoloogiliste uute energiatoodete kasutamisest ning tõsta üldsuse teadlikkust uue energia kasutamisest.


44d7b3270e42529ebba575286e8ff4f1_20180804092904_2565.jpg

Solar Street Light Project - Lendaval valguses


Nüüd on päikese tänava valguses prioriteet valimine valgustus turul ennast kasuks ja poliitika poliitika. Flying Lighting on välisvalgustuse tootja, mis on spetsialiseerunud päikese tänavavalgustusega projektidele. Tere tulemast meie päringusse. 7 * 24-tunnine teenus siin teie ettevõtte jaoks.


Back