Banner
Kodu > Uudised > Sisu

Tavaline tänavavalgus lülitatakse LED-valgusesse

Sep 30, 2017

Ülemaailmse industrialiseerimise kiirendava protsessi käigus suureneb nõudlus erinevate ressursside järele ja kogu planeedil kasutatavad ressursid kannatavad enneolematu ülekasutamise ning ökoloogilise kahju ja keskkonnareostuse tõttu. Meie riigis on üha tõsisem keskkonnasäästlikkus on piiratud, ökoloogiline nõrkus ja muud probleemid on eriti tõsised, kui neid probleeme tõhusalt ei lahendata, piirab see oluliselt Hiina majandusarengu ruumi ja jätkusuutlikkust.

Selles raskes olukorras on "ressursisäästliku ja keskkonnasõbraliku ühiskonna ülesehitamine" muutunud Hiina põhipoliitikaks ning praeguse suure hulga kõrge energiavarustusega seadmetega, kuidas sellega tegelemine muutub esmatähtsaks, on kõik värskendused kulukad , jõupingutuste ja jäätmete ressursid, nii et selle energiasäästlik ümberkujundamine, et saavutada energiasäästmise nõuded on ainuke väljapääs. Lääne-lääne tulesignaalid kasutavad tavaliselt kolmefaasilist nelja traadiga paralleelset toiteallikat, peame kõigepealt toitepistikust lahti ühendama tänava toiteliini ja seejärel ajutiselt pannes kolm FireWire'i ja neutraalset liinit lühikeseks ning seejärel avaneb iga peamise toiteallika liinil asuv tänava toitejuhe ainult selleks, et säilitada ühendatud põhiliin ja siis kõige kaugemal koos multimeetriga mõõdeti kolme FireWire ja keskjoone vahelise takistuse vahel. Street Light

Pärast seda, kui tänavavalgustusliini vastupidavuskontroll vastab nõuetele, katkestatakse tulejoont ja keskjoont lühike joon ja reas olevate punktide vaheline seos puudub ühtegi maandumiskohta. Seejärel mõõdetakse liinide isolatsioonitakistust meggeris. Isolatsioonitakistuse nõuetele vastav peab olema vähemalt 0,5 MΩ (eriti faasiliini ja faasi vahel peab isolatsioonitakistus olema suurem kui 0,5 MΩ, keskjoon peab olema üle 0,25 MΩ). Kui mõõdetud isolatsioonitakistus ei vasta ülaltoodud nõuetele, mis näitab, et põhiliini isolatsioon tõsine vananemine või isolatsioonikiht on kahjustatud vastavalt tegelikule olukorrale, et parandada joont või asendada uus joon.


Back