Banner
Kodu > Tooted >> Tänavavalgustus >> LED tänavavalgustus

2017 Valge värv Dekoratiivne Opework Light hoones COB Maantee-ja tänaval valgus LED

2017 Valge värv Dekoratiivne Opework Light hoones COB Maantee-ja tänaval valgus LED
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Mudel FA-SL 3024 CCT 2700K-6500K
Lampide võimsus 100 W Värviäringute indeks > 80
LED-kiip Cree / Bridgelux / Philips / Osram / Epistar Materjal luminium
Juht M W / Moso / Sosen / Valmis / Lizuo Sertifikaat CE / FCC / RoHS / CCC / CQC / EMC
Sisendpinge 8 5-265V IP reiting IP65
Valgusvoog. 12000 lm Garantii 3 -5 aastat

COB led road and street light

Taotlus


white road and street light led

COB led road and street light

COB led road and street light

ettevõtte info


COB led road and street light

Flying Lighting Co., Ltd. Otsib Hiinas asuvat kuulsat valgustusmaja Guzheni, Zhongshani.

Lastega valgustuse tegemiseks kogenud tootjatena ligi 10 aasta vältel valmis sajad projektid ja sai meie klientidelt väga hea maine nii kodu- kui ka välismaal.

Koos kiire arengukiirusega on viimastel aastatel Flying Lighting registreeritud aktsiakapitali kasvanud kuni RMB50000000ni ja asutati filiaalid Hongkongis, Shenzhenis, Guang Xi, Hu Nanis jne. Samal ajal ehitame oma uue tehase rohkem kui 8000 M2, mis toodab spetsiaalselt väljas tuled, mis võetakse kasutusele 2017. aastal.

Sadul kvalifitseeritud töötajatele, võimsale teadus- ja arendustegevuse meeskonnale ning tänapäevasele juhtimisele ettevõttes lõpetas Flying Lighting tema ümberkujundamine traditsioonilisest tehasest kõrgtehnoloogilisele modemi tootjale edukalt. Flying Lighting on CASi (Hiina Teaduste Akadeemia) strateegiline partner ja 2016. aastal avaldasime meie küpset intelligentset valgustussüsteemi ja asjakohaseid tooteid. Nõuame, et kõrgekvaliteedilised tooted ja kõrgtehnoloogilise arengu strateegiline juhis oleks järgmise kümne aasta suunis.

Suurel valgustuslinnal Guzhenis on meil kaks müügikohta rohkem kui 300M2 müügisalongis ja tuhandeid erinevaid väljas valgusproove.


Prooject Case


COB led road and street light

Tootmisprotsess


COB led road and street light


Pakkimisprotsess


COB led road and street light


KKK-d


COB led road and street light


1. Milline on teie turg kogu piirkonnas?

Meie turgudel kogu maailmas igas nurgas on meil väliskaubanduses peaaegu kümne aasta jooksul valgete juuste kogemus ja meie kliendibaas kasvab, oleme töötanud koos meiega, et iga riigi ostjad, tootjad ja turustajad jõuaksid üle 18 000.

 

2. Mis on teie peamine tootesari?

Valmistame peamiselt fantastilisi päikese / juhitud tänavavalgustuse ja tööstusliku valgustusseadmeid. Kaasa arvatud igapäevane välisvalgustus.

(päikese / juhitud tänavavalgustuse, päikese / juhitud aiavalguse, päikese / juhitud muru valguse, päikese / juhitud seina lamp, viinud kõrge lahe valgust, viinud downlight, viinud triple proof valgus, juhtis bensiinijaama valgus ja palju muud.)

 

3. Kas olete professionaalne tehas või kaubandusettevõte?

Oleme valgete juuste tootmine peaaegu kümme aastat, pakume OEM teenuseid. Mõned tuntud välisriigi valitsuse projektid, millega me sageli koostööd teevad. Kui teete seda, külastage meie veebisaiti.

 

4. Kas teil on võimalus teha sõltumatuid uurimis- ja arendustegevusi?

Meie inseneribüroos on 8 inimest, meil on teadus- ja arendustegevuse võime. Samuti kogume korrapäraselt iga kliendi tagasisidet, tootearendust ja uut tootearendust. Samuti korraldame iga uue toote käivitamise.

 

5. Kui mul on küsimus, tahaksin nõu, kuidas teiega ühendust võtta?

Võite otse suures uurimises ja saatke meil meile nõu.

 

6. Mida te teenuseid osutate?

Pikaajalise koostöö osas on parem teavitada meilt järgmist teavet, milliseid ostjaid olete, näiteks olete tehased, hulgimüüjad, ostjad, edasimüüjad, tarbijad või insenerid, projekteerimine või kodu? muidugi võime teile teile üksikasjalikku teavet anda, kuid loodame, et saate ka teie kannatlikult meile oma teavet teada anda. Oleme loonud kliendi kaebuse poole, kui te ei ole meie teenusega rahul, võite meilt otse meile e-posti teel või telefoni teel. Me vastame teile kõigile küsimustele. Lihtsalt meie sõnum: meiega oma raha ohutu oma äri ohutu!Kas soovite hulgi-2017 valget värvi dekoratiivse opework kerge korter maja tee ja tänavavalgust viinud valmistatud Hiinas madala hinnaga üks juhtivaid LED High Bay Light tootjad ja tarnijad? Varustatud sellise produktiivse tehasega, FLYING LIGHTING on alati teie teenistuses.

Küsitlus